Субота, 17.11.2018, 09:53
Вітаю Вас Гість | RSS

Великопільська філія Кам'янського ліцею

Погода

21:23

Олімпійський тиждень

Щороку початок навчального року в нашій школі розпочинається з «Олімпійського тижня» присвячений дню фізичної культури та спорту, який відзначається саме у вересні.

Розпочалося дійство з урочистої церемонії відкриття Олімпійського тижня на якій Лесків Юлія та Луцов'ят Аліна розповіли про символіку Олімпійських ігор. Закликали учнів нашої школи до здорового способу життя та проявити себе під час проведення змагань.

10 вересня були проведенні бліц-турніри з шахів та шашок. Юні спортсмени та вчителі: Ковбар Вікторія Сергіївна, Фесюк Ніна Михайлівна, Миронець Сергій Володимирович, мали змогу показати свою майстерність у цих іграх відомих з далеких часів.

 

11 вересня були проведені змагання з настільного тенісу між учнями та учнями і вчителями. Свою майстерність продемонстрували вчителі Толочик Наталія Віталіїна, Миронець Сергій Володимирович та учні   Лесків Юлія, Гаврилюк Андрій.

12 вересня до проведення Олімпійського тижня долучилися і учні початкових класів. Для них були проведені рухливі перерви  та конкурс малюнків на асфальті на тему:

«Я – майбутній Олімпієць»!

13 вересня для учнів 5-9 класів було проведено Олімпійські уроки, на яких учні мали змогу більше дізнатися про історію виникнення Олімпійських ігор, видатних спортсменів та Олімпійських чемпіонів України, які прославляють нашу країну на світовій арені.

І на заключному етапі 14 вересня були проведенні Малі Олімпійські ігри для унів нашої школи під гаслом: «Швидше»! «Вище»! «Сильніше»! У яких взяли участь учні із двох команд. Перше місце виборола команда «Олімпійці».

 

Протягом тижня було проведено виставку літератури та плакатів                              «Олімпійських рух – це цікаво»! Яку підготувала бібліотекар нашої школи Лесків Інна Миколаївна

Переглядів: 139 | Додав: Serg | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Пошук
Вхід на сайт
Календар свят України. Граматика української мови

Автор сайту Миронець С.В.
Всі права захищено © 2018 Великопільська філія Кам'янського ліцею